gymsitedesign
Total posts: 1
06 Feb 2023 14:28

تا سال 2021، تقریباً شش میلیارد وب سایت در سراسر جهان در اینترنت وجود دارد.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز این تعداد فقط قرار است رشد کند. رقابت بسیار زیادی وجود دارد که یک وب سایت تجاری خوب به دلایل درست باید برجسته باشد. وقتی صحبت از وب سایت می شود، مصرف کنندگان انتظارات خاصی دارند. اگر سایت شما کند باشد، از تصاویر ضعیف استفاده کند و تجربه ناکارآمدی ارائه دهد، ترافیک را از دست خواهید داد.

طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز

وب سایت باشگاه شما یک ابزار بازاریابی مهم و بخش کلیدی موفقیت شما است.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز اما داشتن یک وب سایت باشگاه ورزشی یک چیز است. داشتن یک سایت موثر که باعث متمایز شدن شما از رقبا می شود و اعضای بالقوه را به اقدام وادار می کند، یکی دیگر از موارد است. این مقاله در مورد اینکه چرا به یک وب سایت باشگاه ورزشی باورنکردنی نیاز دارید، نحوه ایجاد آن و 17 نمونه از وب سایت های ورزشی عالی صحبت می کند. پرش به جلو به:

چرا به یک وب سایت ورزشگاه باورنکردنی نیاز دارید؟

برای ایجاد یک وب سایت باشگاه ورزشی موثر به چه چیزی نیاز دارید؟

17 نمونه از وب سایت های ورزشی عالی

چرا به یک وب سایت ورزشگاه باورنکردنی نیاز دارید؟

اگر صاحب باشگاه هستید، به یک وب سایت عالی نیاز دارید.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز اول از همه، به م![530]( https://adwsfiles.s3.amazonaws.com/test/2023-02/1675693707_download - 2023-02-06T171359.530.jpg)ردم کمک می کند تا شما را پیدا کنند. با توجه به اینکه همه رقبای شما در حال حاضر یک وب سایت دارند، اگر وب سایت نداشته باشید، در پشت منحنی هستید. داشتن یک وب سایت کافی نیست. این باید یک وب سایت عالی باشد تا کسب و کار شما را به عنوان یک مرجع تثبیت کند، به مدیریت اعضای خود کمک کند و موارد دیگر. در اینجا پنج دلیل برای نیاز به یک وب سایت باشگاه ورزشی عالی آورده شده است.

 1. حضور قوی آنلاین همه‌گیری COVID-19 بسیاری از مردم را مجبور کرده است تا به روش دیجیتالی‌تری برای کار و زندگی زندگی کنند.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز از مشق شب گرفته تا تناسب اندام دیجیتال، دنیای آنلاین کلید حرکت رو به جلو است. توانایی سازگاری و استفاده از فرصت های جدید آنلاین برای موفقیت بسیار مهم است.

شما نیاز به حضور آنلاین قوی دارید تا اعضای بالقوه بتوانند شما را پیدا کنند. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز 81 درصد از مردم به جستجوی آنلاین محصول یا خدمات می پردازند. بخشی از حضور قوی آنلاین یک وب سایت کاملاً بهینه شده برای موبایل است. پیدا کردن شما را تا حد امکان برای مشتریان آسان کنید.

 1. افزایش درآمد و اعتبار یک وب سایت خوب باعث می شود که شما معتبر و قابل اعتماد به نظر برسید.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز این نشان می دهد که شما واجد شرایط، حرفه ای و آماده تعامل با پایگاه عضویت خود هستید. تخصص شما مشهود است و این به ایجاد اقتدار شما کمک می کند.

در عین حال، یک وب سایت می تواند محرک قابل توجهی در افزایش درآمد باشد.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز یک وب سایت عالی به احتمال زیاد بازدیدکنندگان را به اعضای پولی تبدیل می کند. به عنوان مثال، جستجوی سریع گوگل برای یک پلتفرم پخش تناسب اندام خانگی ممکن است مشتریان بالقوه را در وب سایت شما بیاورد. اگر پیمایش ساده و آسان باشد، آنها می توانند به سرعت ثبت نام کنند و بلافاصله شروع به استفاده از خدمات شما کنند.

 1. مشتریان انتظار یک وب سایت را دارند امروزه مشتریان از شما انتظار دارند که یک وب سایت داشته باشید. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز شما بر نحوه درک مردم از کیفیت و اعتبار کسب و کار شما تأثیر می گذارد. حدود 50 میلی ثانیه طول می کشد تا کاربران در مورد وب سایت شما نظر بدهند. این همان مدتی است که طول می کشد تا آنها تصمیم بگیرند که در آنجا بمانند یا به جای دیگری بروند.

اگر وب سایتی با طراحی ضعیف در تلفن همراه دارید، 57 درصد از کاربران کسب و کار شما را توصیه نمی کنند. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز انتظار مشتری این است که نه تنها یک وب سایت داشته باشد، بلکه یک وب سایت واکنش گرا و متقاعد کننده با طرح و طراحی واضح داشته باشد.

 1. در نتایج جستجو برنده شوید وب سایت شما می تواند به شما در جذب مشتریان جدید از طریق نتایج جستجو کمک کند. یک طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز بهینه شده برای سئو می تواند به شما کمک کند تا برای چندین ترم در گوگل رتبه بندی کنید و جریان ثابتی از مشتریان بالقوه را جذب کنید.

در حالی که عوامل زیادی با رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو دخیل هستند، داشتن یک وب سایت به سادگی فرصت های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. وقتی بهینه سازی موتورهای جستجو را در وب سایت خود وارد می کنید، می توانید ترافیک بیشتری جذب کنید، رتبه بالاتری کسب کنید و در نهایت سرنخ های بیشتری را نسبت به رقبای خود تبدیل کنید.

 1. تجربه عضو عالی تجربه عضو شامل تمام جنبه های کسب و کار شما می شود. این شامل تعاملات شما با کارکنان،طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز کیفیت امکانات شما، پلت فرم دیجیتال تناسب اندام شما و موارد دیگر است. در آینده، بسیاری از کسب و کارها یک مدل کسب و کار ترکیبی را اجرا می کنند. خطوط بین خدمات دیجیتال و حضوری در حال محو شدن است. این بدان معنی است که تجربه دیجیتال به همان اندازه مهم است که اعضای شما حضوری دارند.

یک وب سایت عالی یک تجربه عالی از اعضای را ترویج می کند. شاید طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز شما محل برنامه کلاسی و پورتال اعضای شما باشد. چیزی به سادگی رزرو آسان و یادآوری خودکار کلاس به تجربه کلی می‌افزاید و باعث می‌شود اعضا احساس خوبی نسبت به برند شما داشته باشند.

پادکست Fitness Founders یک قسمت عالی در مورد تجربه عادی جدید برای اعضا دارد.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز به صحبت های کارشناسان صنعت در مورد ارزشی که باید برای درگیر نگه داشتن اعضا به ارمغان بیاورید گوش دهید.

برای ایجاد یک وب سایت باشگاه ورزشی موثر به چه چیزی نیاز دارید؟ تبدیل وب سایت شما به یک دستگاه عضوگیری که مشتریان را تبدیل می کند یک فرآیند است.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز حضور قوی آنلاین برای هر کسب و کار تناسب اندام ضروری است. بهترین وب سایت های باشگاه بدنسازی به روش های مختلف به کسب و کار خدمات می دهند. وب سایت شما اعضای جدید را جذب می کند، به شما در مدیریت رزرو کلاس کمک می کند و حس تناسب اندام را در جامعه پرورش می دهد. در اینجا 12 عنصر مورد نیاز وب سایت باشگاه بدنسازی شما در سال 2021 آورده شده است.

 1. مکان و اطلاعات تماس وب سایت شما باید شامل تمام اطلاعات کسب و کار شما باشد. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز چه یک پلتفرم تناسب اندام دیجیتالی فقط آنلاین باشید یا چندین مکان باشگاه در سراسر کشور داشته باشید، باید تمام اطلاعات خود را درج کنید. اغلب، هنگامی که بازدیدکنندگان به دنبال وب سایت شما هستند، به دنبال اطلاعات مهم هستند. یافتن مکان و تماس با شما را تا حد امکان آسان کنید. اطلاعات ضروری کسب و کار شامل:

محل

اطلاعات تماس: شماره تلفن و آدرس ایمیل

ساعات عملکرد

شرح کسب و کار

سوالات متداول

 1. بررسی ها و توصیفات آمار نشان می دهد که 91 درصد از افراد 18 تا 34 ساله به اندازه یک توصیه شخصی به بررسی ها اعتماد دارند. علاوه بر این، 93٪ از مصرف کنندگان می گویند که بررسی آنلاین بر تصمیم خرید آنها تأثیر می گذارد. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز این اعداد به طرز حیرت آور بالایی هستند. هنگامی که یک عضو بالقوه به فکر ثبت نام در باشگاه یا خدمات آنلاین شما است، می‌خواهد بداند که آیا مناسب است یا خیر. شاید آنها بخواهند بفهمند که انجمن باشگاه شما چگونه است یا کلاس های تمرین بدن شما چقدر موثر است. اطمینان حاصل کنید که نظرات و توصیفات را در وب سایت خود قرار می دهید زیرا آنها برای مشتریان بالقوه اثبات اجتماعی ارائه می دهند.

 2. تجربه کاربری راحت و شهودی برای موبایل تجربه ضعیف وب بازدیدکنندگان را منصرف خواهد کرد. بعد از یک تجربه بد، بعید است که دوباره برگردند. یک وب سایت خوب دارای یک UX بصری است. این بدان معنی است که کاربر باید بداند که چگونه از طراحی وب سایت بدون فکر کردن آگاهانه به آن استفاده کند. طراحی واکنشگرا بخشی از تجربه کاربر است. این بدان معنی است که طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز شما باید سازگار با موبایل باشد و به طور خودکار با دستگاه کاربر تنظیم شود. ویژگی هایی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

ادغام رسانه های اجتماعی

استفاده آسان از ناوبری

نوار جستجو

پرداخت با یک دکمه

 1. پورتال مدیریت اعضا انعطاف پذیری، کارایی و راحتی کلید رضایت اعضا در عصر دیجیتال است. یک پورتال مدیریت اعضا سطح دیگری از عملکرد را به طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز ورزشگاه شما اضافه می کند. یک پورتال عضو به اعضای شما امکان می دهد عضویت خود را مدیریت کنند، جزئیات پرداخت را به روز کنند، رزروهای خود را مشاهده کنند و زندگی خود را آسان تر کنند. این به ساده‌سازی فرآیندهای مدیریتی شما کمک می‌کند و به اعضای شما کنترل کامل بر عضویت خود می‌دهد. یک پورتال عضو همچنین به کاهش عدم نمایش کمک می‌کند، زیرا اعضا می‌توانند رزروهای آنلاین را لغو کنند و یادآور کلاس‌های خودکار برای ادامه مسیر برای آنها ارسال می‌شود.

 2. برنامه کلاس تناسب اندام و رزرو وب سایت ورزشگاه شما جایی است که اعضا برنامه کلاس های تناسب اندام شما را مشاهده می کنند، رزرو می کنند و خدماتی که ارائه می دهید را پیدا می کنند. یک مثال عالی طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز تناسب اندام F45 Training است. این یک طراحی تمیز و مینیمالیستی با پیام‌رسانی جذاب دارد. وقتی وارد سایت می‌شوید، می‌توانید روی «New to F45؟»، «Workouts» و «Why F45 Works» کلیک کنید. در نگاه اول، سایت کاربران را به اعضای فعلی و بازدیدکنندگان جدید دسته بندی می کند و سطح و توانایی های تناسب اندام را می سنجد. سپس می توانید به راحتی یک استودیوی F45 را در نزدیکی خود پیدا کنید و رزرو کنید. توضیحات کلاس آموزشی به بازدیدکنندگان می گوید که دقیقاً چه چیزی را انتظار دارند و استفاده از ناوبری سایت آسان است. در ادامه این مقاله نگاهی دقیق تر به وب سایت F45 خواهیم انداخت.

 3. پخش زنده و کلاس های درخواستی طراحی سایت هوشمندانه پلتفرم تناسب اندام دیجیتال و برنامه پخش زنده شما را در بر می گیرد. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز می‌توانید با دکمه «شروع آزمایشی» بازدیدکنندگان را هدایت کنید و بلافاصله پلتفرم دیجیتال خود را به نمایش بگذارید. اگر باشگاه حضوری شما در حال حاضر بسته است، احتمالاً بیشتر ترافیک را مستقیماً به پلتفرم دیجیتال خود هدایت خواهید کرد. به عنوان مثال، هنگامی که در وب‌سایت Les Mills فرود می‌آیید، یک بنر ویدیویی می‌بینید که به پلتفرم تناسب اندام On-Demand برند مرتبط است. می توانید یک آزمایش رایگان را از وب سایت شروع کنید و تقریباً بلافاصله بیش از 1000 تمرین را پخش کنید.

 4. تصاویری با کیفیت بالا و محتوای تازه محتوای وب سایت شما به اندازه طراحی و احساس سایت شما مهم است. برای مرتبط ماندن به تصاویر با کیفیت بالا و محتوای تازه نیاز دارید. طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز تصاویر بصری خوب که واقعی و مرتبط هستند به شما کمک می کنند رتبه بالاتری کسب کنید. محتوا همیشه پادشاه خواهد بود. وبلاگ کسب و کار تناسب اندام راه خوبی برای تولید محتوای تازه برای وب سایت شما و به نمایش گذاشتن صدای برند و شخصیت شما است. انواع دیگر محتوا که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

ویدیو

پادکست

تصاویر با کیفیت حرفه ای

گرافیک

تصاوير متحرك

 1. تجارت الکترونیک اگر کالاها و محصولات مارک دار را می فروشید، ایده خوبی است که یک پلت فرم تجارت الکترونیک را در طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز خود قرار دهید. یافتن محصولات و پرداخت هزینه آن را تا حد امکان برای بازدیدکنندگان آسان کنید. برای مثال، اگر شما یک استودیو یوگا هستید، می‌توانید تشک‌های یوگا، بطری‌های آب مارک دار، و ساق‌های یوگا تهیه کنید. بازدیدکنندگان باید بتوانند به راحتی پیمایش کنند و برای هر محصولی پول پرداخت کنند. فروش کالاهای مارک دار به ایجاد جریان درآمد اضافی برای کسب و کار شما کمک می کند.

 2. صفحات بهینه شده برای سئو تمام صفحات وب سایت شما باید به طور کامل برای موتورهای جستجو بهینه شده باشند. سئو نه تنها به شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید، بلکه به بهبود تجربه کلی کاربر نیز کمک می کند. افزودن محتوای واقعی و مرتبط، سئوی شما را بهبود می بخشد، بهینه سازی برای موبایل و افزایش سرعت طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز شما. یکی از مهمترین مزایای سئو این است که به شما کمک می کند تا ترافیک با کیفیت را هدف قرار دهید. وقتی وب‌سایت شما به شخصی نشان می‌دهد که به طور فعال در جستجوی خدماتی است که باشگاه سلامتی شما ارائه می‌دهد یا محتوایی در وبلاگ شما، اعتماد ایجاد می‌کند و برای شما یک امتیاز با کیفیت بالا به ارمغان می‌آورد. این شخص از قبل به نوع محتوا و خدماتی که شما ارائه می دهید علاقه مند است.

 3. طراحی وب چشم نواز و حرفه ای یک طراحی وب چشم نواز و حرفه ای می تواند تأثیر زیادی بر کیفیت وب سایت شما داشته باشد. یک طراحی سایت زیبا به بازدیدکنندگان نشان می دهد که شما چه کسی هستید، آنها را وادار می کند به اطراف بمانند و در نهایت آنها را به اعضای پولی تبدیل می کند. هرگز قدرت یک وب سایت عالی را دست کم نگیرید. وقتی اولین تاثیر را ایجاد می کنید، احساس طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز شما می تواند مشتریان بالقوه را جذب یا منع کند. به روز ماندن در مورد روندها و ابزارهای طراحی وب سایت برای داشتن یک وب سایت عالی بسیار مهم است. برخی از روندهای پیشرو طراحی وب سایت در سال 2021 عبارتند از:

حالت تاریک

ترکیب رنگ متضاد

عناصر سه بعدی

طراحی نامتقارن

زمان بارگذاری فوق العاده سریع

رنگ ها و فونت های تند

 1. امنیت خوب، میزبانی، و ویژگی های حفظ حریم خصوصی برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان پولی، وب سایت شما باید امنیت کاربران خود را تضمین کند.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز حریم خصوصی و امنیت موضوعات داغی هستند و باید مطمئن شوید که از اطلاعات مشتری خود مراقبت می کنید. اگر یک تابع رزرو و پورتال عضو در سایت دارید، احتمالاً جزئیات پرداخت و سایر داده های حساس را ذخیره خواهید کرد. در دنیای پرداخت های آنلاین، تقلب در تجارت الکترونیکی به طور فزاینده ای رایج می شود. شما باید یک وب سایت امن داشته باشید که از تمام اطلاعات مشتری و جزئیات پرداخت محافظت کند.

 2. Call Call to Action را پاک کنید اکنون که برخی از مهم‌ترین عناصر وب‌سایت مرکز تناسب اندام خود را پوشش داده‌اید، فراموش نکنید که فراخوان‌های واضحی را برای اقدام درج کنید.طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز این شامل دکمه‌های کوچک فراخوان است که در سرتاسر وب‌سایت شما قرار دارند. شما می خواهید به اعضای بالقوه دستورالعمل های روشنی ارائه دهید تا آنها را از طریق قیف فروش خود راهنمایی کنید. شاید این کار با یک آزمایش رایگان از پلتفرم تناسب اندام و برنامه های تمرینی شما قبل از تشویق آنها به تماس با باشگاه شما برای یک جلسه مربی شخصی شروع شود. طراحی و کپی وب سایت هر دو در ایجاد فراخوان های متقاعد کننده ایفای نقش می کنند که کاربران را قادر می سازد در هر صفحه اقدامی انجام دهند.

Powered by Cobalt